Szwalnia, hafciarnia, producent wyrobów pościelowych i artykułów rehabilitacyjnych,

Języki: PLENRU

O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie

KORA Sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją, która  działa na polskim rynku  już od 1992 r. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej oraz spełniamy wymagania, które pozwalają  na udzielanie naszym kontrahentom ulgi we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ( PFRON). Zatrudniamy obecnie pond 40  wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy producentem  oraz dystrybutorem artykułów pościelowych, rehabilitacyjnych oraz wyrobów z gąbki.

Od początku istnienia misją przedsiębiorstwa jest oferowanie wysokiej jakości za przystępną cenę. Z sukcesem realizujemy tę dewizę,  gdyż jesteśmy bezpośrednim producentem wielu oferowanych produktów.  Wykorzystujemy własne,  bogato wyposażone zaplecze technologiczno- produkcyjne, do którego należy min. szwalnia, pracownia haftu komputerowego, a także wiele wyspecjalizowanych maszyn takich jak pikowarka czy szlifierka do obróbki gąbki. Dzięki temu obniżamy koszt produkcji do minimum i  tym samym gwarantujemy ceny przystępne dla każdego klienta.

Nasza obecna działalność skupia się głównie na  tworzeniu kompleksowej oferty skierowanej  do: hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy szpitali.  Nawiązanie współpracy z  wiodącymi producentami z branży meblowej,  elektronicznej czy pościelowej,  sprawiło, że  jesteśmy w stanie  niemal w pełni wyposażyć wszelkie obiekty noclegowe.  Do naszych partnerów z dumą możemy zaliczyć między innymi firmę Samsung- pioniera w branży telewizorów LCD.  Nasi dostawcy to także firma Paged- renomowany  producent wysokiej  jakości mebli hotelowych,  czy też cieszący  się uznaniem klientów  Interwidex- lider w branży kołder. Wypracowanie stałych warunków współpracy pozwoliło nam na uzyskanie korzystnej oferty cenowej na ich produkty i tym samym stworzenie atrakcyjnej propozycji dla  klientów ,,Kory’’.

Pośród naszych produktów  znajdziecie Państwo  szeroki wybór konfekcji domowej takiej jak: pościele kołdry, koce, ręczniki, ściereczki, obrusy oraz inne artykuły niezbędne do wyposażenia domu w tekstylia.

Specjalizujemy się także w produkcji artykułów rehabilitacyjnych: od kołnierzy ortopedycznych  poprzez wałki rehabilitacyjne, aż do materacy przeciwodleżynowych.

Naszą domeną jest niewątpliwie produkcja  wszelkich wyrobów z gąbki zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego.   

Oferujemy również bogaty wachlarz usług takich jak: projekt i wykonanie haftu komputerowego oraz pikowanie tkanin - zarówno na materiałach własnych jak i powierzonych.

Jako prężnie rozwijająca firma dokładamy wszelkich starań, aby asortyment produktów  w naszej ofercie stale się poszerzał, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.  Chętnie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania. Dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych stale rozbudowujemy nasz zakład.  Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają sprostać każdemu, nawet nietypowemu zamówieniu. Oferujemy wszystkie standardowe wymiary produktów, pozostając jednak otwartymi  na indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Od lat regularnie poszerzamy rzeszę swoich odbiorców.  Do naszych zadowolonych klientów z dumą możemy zaliczyć zarówno firmy z regionu podkarpackiego jak i z całej Polski. Nasze produkty w niczym nie ustępują tym europejskim, dlatego  ekspansja na zagraniczne rynki była tylko kwestią czasu.  Swoją działalność eksportową  rozszerzamy sukcesywnie. Czekając na nowe wyzwania z optymizmem patrzymy w przyszłość…

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą informacji, tak aby produkt finalny spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.



 

Partnerzy

Partner - Paged Meble Partner - Samsung Partner - Inter WIdex
Udzielamy odpisów na PFRON.
Kora Sp. z o.o. posiada status Zakładu Pracy Chronionej oraz spełnia wymagania, które pozwalają na udzielanie naszym kontrahentom ulgi we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych